تبلیغات گوگل (google adwords)   چیست ؟

یکی از راه های بازاریابی اینترنتی تبلیغات گوگل می باشد با توجه  به اینکه موتور جستجو گوگل بهترین و محبوبترین موتور برای کاربران است تیلیغات گوگل از بهترین روش های تبلیغ می باشد .

تبلیغات در گوگل


تبلیغات گوگل چطور کار میکند ؟

خوب برای پاسخ دادن به سوال بهتر  است یک مثال بزنیم فرض  کنید شما یک موبایل فروشی دارید خوب کلمات کلیدی مخصوص شما خرید موبایل ، فروش موبایل،خرید موبایل اپل و ... می باشد. پس زمانی که شخصی وارد موتور جستجو شده و به طور مثال کلمات خرید موبایل اپل را سرچ میکند تبلیغ شما را در اولین صفحه مشاهده میکند .
خوب پس یکی از مهمترین برتری تبلیغات گوگل این است که تمامی مخاطبان شما واقعی هستند و تبلیغ شما به کسانی که قصد خرید موبایل را دارند نمایش داده میشود.
دیگر مزیت تبلیغ گوگل این است که تا کلیکی بر روی سایت انجام نشه و وارد سایت نشده باشد شما هزینه ای پرداخت نمیکنید البته کسی هم نمیتواند بیش از یک بار بر روی سایت کلیک نماید.
از مزایای تبلیغات گوگل می توانید به موارد زیر اشاره کرد :
•    شما میتوانید در هر زمانی از شبانه روز که میخواهید تبلیغ خود را نمایش دهید مثلا فقط در زمان کاری نمایش داده شود
•    ارائه گزارشات مستقیم از طرف گوگل  با تحلیل
•    نظارت لحظه ای بر روی اکانت های تبلیغاتی برای بازدهی بیشتر
•    به کار بردن تکنیک های خاص برای کاهش هزینه هر کلیک
•    پیشنهاد متون پربازده به همراه کلمات کلیدی برای  بهینه سازی سایت

تبلیغات کلیکی چیست ؟

تبلیغات کلیکی یا به اختصار PPC یکی از روش های تبلیغات در اینترنت هستش که هزینه ی تبلیغات در این عرصه بر اساس تعداد کلیک هایی که انجام میشه محاسبه میشه.توی این مقاله به تبلیغات کلیکی و نحوه ی انجام اون و مزیت ها و معایبی که داره میپردازیم.

بازاريابي اينترنتي

تبلیغات کلیکی یه روش تبلیغ جدیده به معنی پرداخت در ازای کلیک که هر شرکت برای این جور تبلیغات هزینه خاص خودشو میگیره مثلا یه شرکت هزینه یک کلیکو ۶۰ تومن میگیره و اگه بخواد ۵۰۰۰ تا کلیک سفارش بده برای محاسبه هزینش از فرمول زیر استفاده می کنیم:

                                        هزینه تبلیغات کلیکی * قیمت هر کلیک = تعداد کلیک مورد نظر

بنابراین باید ۳۰۰۰۰۰ برای این تبلیغ هزینه کنید حالا برای سفارش تبلیغتون میتونید از سایت خودتون استفاده کنید یا از موتورهای جستجو مثل گوگل استفاده کنید.

دو روش برای تبلیغات کلیکی وجود داره:

روش اول

تبلیغات با استفاده از نرخ ثابت به این صورت که سایت مورد نظر که میخواد تبلیغ شمارو نشون بده یه هزینه ثابت برای کلیک مشخص میکنه و با توجه به تعداد مورد نظر هزینه کلی رو حساب میکنه.در این قسمت دو عامل وجود داره که رو هزینه ممکنه تاثیر بزاره اولین عامل اینه که به میزان درخواست کننده های یه کلید واژه خاص هزینه سفارشش بیشتر میشه و عامل دوم اینکه اگه شما بخواین توی سایت تخصصی سفارش بدین قطعا هزینه سفارش تبلیغات کلیکی بیشتر از سفارش تبلیغ توی سایت تفریحیه....

روش دوم

تبلیغات با استفاده از مزایدس که شرکتهای بزرگی مثل گوگل یا ماکروسافت ازش استفاده میکنن به این صورت که شما باید یه سری از فاکتورارو مشخص کنین مثل بودجه روزانه ای که باید پرداخت کنین یا منطقه جغرافیایی یا زمان نمایش اگهیتون بنابراین این شما هستین که قیمت تبلیغ کلیکتون رو مشخص میکنین پس هرچی بیشتر هزینه کنین امکان کلیک خوردن اگهی شما بیشتر میشه...

حالا میریم سراغ مزیت های این نوع از تبلیغات

دسترسی سریع به بازار چون قبلا زمان میبرد تا یه سایت جا بیفته تا بتونه مشتری جذب کنه اما با این روش شما میتونین به سرعت وارد بازر بشن و مشتری جذب کنین مزیت دیگه اینه که تا زمانی که اگهی شما کلیک نخورده هیچ هزینه ای برای شما محاسبه نمیشه...

تبلیغات در تلگرام

 

یکی از روش های بروز تبلیغات و بازاریابی اینترنتی تیلیغات در تلگرام است که یکی از موارد آن خریداری پنل تلگرام میباشد و از موارد دیگرمی توان به ارسال متن تبلیغ شما برای ما و استفاده از راهکارهای بازاریابی گروه ما می باشد.

گروه پارسیان چندین راهکار برای افرادی که میخواهد کسب و کار خود را در تلگرام تبلیغ کنند اما بدون پنل ، دارد :

  • گروه پارسیان با داشتن گروه های متفاوت در مشاغل متفاوت می تواند تبلیغ شما را در گروه مرتبط با کسب وکار شما قرار دهد.
  • گروه ما با داشتن چندین کانال فعال با تعداد بالای اعضا میتواند تبلیغ شما را در کانال های خود داشته باشد.
  • گروه ما دارای بانک شماره های فعال تلگرامی در کسب و کارهای مختلف است و میتواند تبلیغ شما را برای بانک مرتبط با کسب وکار شما ارسال نماید.

توليد محتوا

توليد محتوا چيست ؟

امروزه بدست اوردن رتبه ی بالادر رنکینک گوگل دغدغه ی مهم مدیران سایت شده است چرا که همه ی این افراد در صدد بدست اوردن بیشترین رتبه هستند یکی از مواردی که این مدیران باید به ان توجه کنند تولید محتوا و مدیریت ان است که در این مقاله ی کوتاه به ان میپردازیم.

در این بین شما باید مهارت نویسندگی را افزایش دهید چرا که نوشتن یک متن خوب نیازمند یک نویسنده ی خوب است چون باید متنی را بنویسید که هیچ سایتی ان را ننوشته و ثبت نکرده است پس بهتر است از راهکارهای جدید برای استاندارد کردن و بهینه کردن نوشته هایتان استفاده کنید که به ان میپردازیم.

چگونه توليد محتوا كنيم ؟

بهترین و کاربردی ترین روش تولید محتوا سرمایه گذاری کردن بر روی مطالب خودتان است مثلا استفاده از متن اصلی و ترجمه ی ان چون درک و فهم هرکسی در این زمینه متفاوت است بنابراین افراد مختلف میتوانند ترجمه های گوناگونی را ارائه کنند بنابراین مطالب شما میتواند ترجمه ی متن اصلی توسط خودتان یا موسسه های ترجمه ی متون باشد.

قطعا اگر متن ارائه شده ی شما در رابطه با زمینه ی کاریتان باشد و شما تجربه هایی در این زمینه داشته باشید میتوانید با استفاده از تصاویر مربوط به صنعت خودتان متن هایی را از دل همین عکس ها بدست بیاورید که به زبان خودتان است و انها را ارئه دهید بنابراین میتوانید نفر اول این مطلب در رنکینک گوگل هم باشید.

نکته ی بسیار مهم در این زمینه تحقیق و مطالعه در زمینه ی محتوایی است که میخواهید در سایتتان ارائه کنید ارائه ی یک مطلب موثق و مناسب باعث می شود تا زمانی که یک کاربر وارد سایت شما شما جذب مطالب شما شود و دوباره به سایت شما بازگردد در واقع اطمینان بین مطالب شما و کاربر به وجود می اید.

در این بین نقش کلمات کلیدی بسیار مهم است شما به عنوان فردی که قصد تولید محتوا دارید باید بدانید که کلمات کلیدی چیست و چگونه باید مورد استفاده قرار گیرد چون یکی از روش های موتور های جستجو برای جستجوی مطالب چک کردن مطالب کلمات کلیدی است.باید توجه داشته باشد که کلمات کلیدی کلماتی هستند که در رابطه با موضوع کاریتان می باشند مثلا کسی که متخصص تعمیر کامپیوتر است باید کلمه ی کلیدی در همین ارتباط در مطلب خود بگذارد.استفاده ی زیاد از حد از این کلمات کلیدی باعث کاهش رتبه می شود.

طبیعتا بروز رسانی و قرار دادن مطالب جدید به صورت پیوسته و متوالی یکی از کارهایی است که یک تولیدکننده ی محتوا باید ان را رعایت کند چون قرار دادن مطلب بروز شده باعث می شود موتورهای جستجو که همیشه در صدد بدست اوردن مطالب بروز شده هستند شما را انتخاب کنند از طرفی وقتی کاربر متوجه می شود که سایت شما زود به زود بروز می شود دوست دارد که دوباره به سایت شما سر بزند.

همچنین شما نیز می توانید به وسیله ی تولید محتوای مناسب ترافیک بازدید سایت خود را افزایش دهید مثلا یکی از این روش ها قرار دادن اخبار روز است چون اگر اولین سایتی باشد که این خبر را منتشر میکنید بی شک سایت های دیگر به شما لینک میدهند و این امر علاوه بر افزایش تجربه ی تولید محتوا ترافیک شما رانیز افزایش می دهد اما فراموش نکنید که قرار دادن این اخبار در زمان خاص خود مثلا اخبار مربوط به بازی های جام جهانی باعث افزایش رنکینک سایت شما نیز می شود.

بهتر است برای نوشتن مطالب خود از کلمات و جملات ترغیب کننده استفاده کنید مثلا ده روش طراحی سایت یا ده روش بازاریابی اینترنتی و غیره ...

در انتهای این مطالب به موضوع ساده اما بسیار مهمی اشاره می کنیم و ان تفاوت کپی کردن و ویرایش کردن است:

ویرایش یک متن به معنای بازنگری و اصلاح و یا حتی تغییر بخشی از قسمت ها بنابراین شما باید متن اصلی را بخوانید و چیزی که متوجه میشود را به عنوان متن مورد نظر در سایت خودتان قرار دهید که ویرایش کردن متنی که خودتان قبلا نوشته و تنظیم کرده اید کار ساده ای است

کپی کردن یک متن به این معناست که شما با یکسری تغییرات ساده مثل تغییر فعل ها و یا پیدا کردن جملات هم خانواده سعی در تغییر متن و ارائه ان در سایت خودتان را داشته باشیدبا این وجود نیز این کار یکی از روش های تولید محتواست.

ارسال اس ام اس هدفمند یکی از راهکارهای بازاریابی است

پنل ارسال  اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه برنامه نرم افزاری تحت وب می باشد که بوسیله آن میتوانید ارسال و دریافت اس ام اس داشته باشید . شما با این نرم افزار میتوانید ارسال پیام تکی و گروهی و یا انبوه داشته باشید.
پنل ارسال پیامک دارای بانک ها ی اطلاعاتی کشوری مثل بانک شهری و منطقه ای و مشاغل و فیلترهایی مانند سن و جنسیت و شغل و روز تولد می باشد.
با خرید پنل پیامک عملا یک پکیج کامل کاربردی در رابطه با بازاریابی و تبلیغات و اطلاع رسانی سریع را راه اندازی مینمایید.
پیشنهاد گروه پارسیان به مدیران شرکت ها و موسسات تکمیل پکیج بازاریابی خود با خرید پنل پیامک می باشد.

در راستای استفاده از پنل پیامک چندین نکته را بهتر است در نظر داشته باشیم :

انتخاب بهترین ساعات ارسال پیامک اینترنتی

در طول روز ساعاتی وجود دارد که عموم مردم به مسائل متفرقه توجه نمیکنند مانند ساعات خواب شخص پس در انتخاب ساعات ارسال باید هوشمندانه عمل نماییم.
بهترین زمان برای ارسال پیامک های تبلیغاتی شرکت ها ، سازمان ها از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی ۱۲:۰۰ و عصر ها از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰و در صورتیکه کسب و کار شما یک کسب و کار بومی و محلی است بهتر است روزهای پنجشنبه و جمعه را برای ارسال پیامک انتخاب کنید . روزهای تعطیل و آخر هفته ها تاثیر بهتری برای تبلیغات محلی خواهد داشت .

ارسال اس ام اس به بازار هدف اشتباه!

  تصور کنید که برای فروش یک خدمت لوکس ، اس ام اس تبلیغاتی فرستاده اید و افرادی که آن را دریافت کرده اند، اغلب  بخش کارگر و کارمند جامعه هستند! به نظر شما محصول مناسب این افراد است؟!
در این صورت انتظار بازخورد مثبت و فروش بیشتر را نداشته باشید… هرچند که اس ام اس شما خلاقانه باشد! خلاقیت میتواند نظرات مشتریان را تحت تاثیر قرار دهد اما به شرطی که مشتریان شما از ابتدا علاقه ای هرچند اندک به آن موضوع داشته باشند.
شما به عنوان فروشنده باید راهکارهایی داشته باشید که در آن بازار هدف خود را شناسایی کنید و به صورت هدفمند پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

طولانی بودن پیام تبلیغاتی

تا به اینجا فرض را بر این بگیریم که اس ام اس تبلیغاتی را در ساعاتی مناسب و به بازار هدف ارسال کرده اید! اما همواره در نظر داشته باشید که صبر و حوصله افراد با یکدیگر یکسان نیست! شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی طولانی شانس خود را برای دیده شدن به یقین از دست خواهید داد!!! چرا که بیشتر مردم علاقه دارند تا مختصر و مفید اطلاعات را دریافت کنند. تمام تلاش خود را بکنید که اس ام اس های تبلیغاتی خود را کوتاه و گیرا بنویسید.

 

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است