ارسال اس ام اس هدفمند

ارسال اس ام اس هدفمند یکی از راهکارهای بازاریابی است

پنل ارسال  اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه برنامه نرم افزاری تحت وب می باشد که بوسیله آن میتوانید ارسال و دریافت اس ام اس داشته باشید . شما با این نرم افزار میتوانید ارسال پیام تکی و گروهی و یا انبوه داشته باشید.
پنل ارسال پیامک دارای بانک ها ی اطلاعاتی کشوری مثل بانک شهری و منطقه ای و مشاغل و فیلترهایی مانند سن و جنسیت و شغل و روز تولد می باشد.
با خرید پنل پیامک عملا یک پکیج کامل کاربردی در رابطه با بازاریابی و تبلیغات و اطلاع رسانی سریع را راه اندازی مینمایید.
پیشنهاد گروه پارسیان به مدیران شرکت ها و موسسات تکمیل پکیج بازاریابی خود با خرید پنل پیامک می باشد.

در راستای استفاده از پنل پیامک چندین نکته را بهتر است در نظر داشته باشیم :

انتخاب بهترین ساعات ارسال پیامک اینترنتی

در طول روز ساعاتی وجود دارد که عموم مردم به مسائل متفرقه توجه نمیکنند مانند ساعات خواب شخص پس در انتخاب ساعات ارسال باید هوشمندانه عمل نماییم.
بهترین زمان برای ارسال پیامک های تبلیغاتی شرکت ها ، سازمان ها از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی ۱۲:۰۰ و عصر ها از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰و در صورتیکه کسب و کار شما یک کسب و کار بومی و محلی است بهتر است روزهای پنجشنبه و جمعه را برای ارسال پیامک انتخاب کنید . روزهای تعطیل و آخر هفته ها تاثیر بهتری برای تبلیغات محلی خواهد داشت .

ارسال اس ام اس به بازار هدف اشتباه!

  تصور کنید که برای فروش یک خدمت لوکس ، اس ام اس تبلیغاتی فرستاده اید و افرادی که آن را دریافت کرده اند، اغلب  بخش کارگر و کارمند جامعه هستند! به نظر شما محصول مناسب این افراد است؟!
در این صورت انتظار بازخورد مثبت و فروش بیشتر را نداشته باشید… هرچند که اس ام اس شما خلاقانه باشد! خلاقیت میتواند نظرات مشتریان را تحت تاثیر قرار دهد اما به شرطی که مشتریان شما از ابتدا علاقه ای هرچند اندک به آن موضوع داشته باشند.
شما به عنوان فروشنده باید راهکارهایی داشته باشید که در آن بازار هدف خود را شناسایی کنید و به صورت هدفمند پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

طولانی بودن پیام تبلیغاتی

تا به اینجا فرض را بر این بگیریم که اس ام اس تبلیغاتی را در ساعاتی مناسب و به بازار هدف ارسال کرده اید! اما همواره در نظر داشته باشید که صبر و حوصله افراد با یکدیگر یکسان نیست! شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی طولانی شانس خود را برای دیده شدن به یقین از دست خواهید داد!!! چرا که بیشتر مردم علاقه دارند تا مختصر و مفید اطلاعات را دریافت کنند. تمام تلاش خود را بکنید که اس ام اس های تبلیغاتی خود را کوتاه و گیرا بنویسید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است