سئو و بهينه سازي سايت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سئو و بهینه سازی سایت

SEO یا سئو به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میگویند روندی که باعث جذب ترافیک بیشتر از موتورهای جستجو برای سایت شما میشود.

کار طراحی سایت شما به پایان رسیده اما هنوز آنطور که باید بازدید کننده ندارید این مشکل از اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های مهم افزایش بازدید سایت کار نکرده اید یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت پارسیان

بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو یکی از عوامل بازاریابی اینترنتی است. گروه بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی پارسیان با 5 سال تجربه در بهینه سازی بیش از 100ها پروژه طراحی و بهینه سازی سایت و بازار یابی اینترنتی میتواند با بکارگیری بروزترین و جدیدترین متدهای بهینه سازی رتبه سایت شما را تا اولین صفحات گوگل افزایش دهد.

SEO)Search Engine Optimization)

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو عبارت است از مجموعه ای از تکنیک ها و مهارت ها یی که به سایت شما اجازه میدهد تا بازدیدکنندگان بیشتری را از موتورهای جستجو مانند yahoo , bing ,Microsoft,google داشته باشد.

سئو به طور کلی از دو محدوده تشکیل شده است :

  1. Onpage: کارهایی که در طراحی وب سایت شما تغییراتی ایجاد میکنند تا رتبه بهتری در موتورهای جستجو بگیرید.
  2. Offpage : کارهایی که به طور مستقل از طراحی سایت شما انجام میگیرد.

سئو خریدن لینک در سیستم های تبلیغاتی گوگل نیست و قرار گرفتن در اولین گزینه ها با سیستم تبلیغات گوگل نشان دهنده درجه اول بودن سایت شما نیست . خرید اینگونه تبلیغات مربوط به SEM یا بازاربابی موتورهای جستجو می باشد.

بهینه سازی سایت گروه پارسیان

  1. بهینه سازی ساختار سایت
  2. بهینه سازی محتوا و آنالیز کلمات کلیدی
  3. بهینه سازی کلمات کلیدی و رساندن آنها به صفحه اول گوگل

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است