طراحي وب سايت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی داشتن وب سایت مناسب است. گروه طراحی وب پارسیان با 5 سال تجربه انواع طراحی وب سایت (فروشگاهی - شرکتی - شخصی - تبلیغاتی ) تجربه و توانایی مناسبی برای راه اندازی مهترین ابزار بازاریابی اینترنتی یعنی طراحی وب سایت را داراست.

اهمیت داشتن وب سایت

امروزه با فراگیر شدن کاربران اینترنت داشتن وب سایت برای نمایش و عرضه محصولات ، خدمات، افکار و عقاید و پیشنهادات ویژه به تمامی کاربران اینترنت به مهارتی الزامی در کسب و کار شما تبدیل شده است .

طراحی سایت با بروزترین استانداردها و اصول سئو و مناسب برای موتورهای جستجو با گرافیکی منحصر به فرد باعث میشود تا کسب و کار شما شناخته تر و روزبروز به تعداد مشتریان و طرفداران شما افزوده شود.

داشتن یک سایت خوب ، یک کسب و کار خوب به همراه کلی ایده تازه ، گامی مطمئن به سمت موفقیت است

طراحي وب سايت

عدم محدودیت زمان

یکی از ویژگی های داشتن یک وب سایت این است که اینترنت همیشه هست یعنی کسب و کار شما 24 ساعته و برای تمامی روزهای سال فعال است در صورتی که در روش کسب وکارهای سنتی با محدودیتهای زمانی در ساععات روز و ایام تعطیل مواجه هستیم

هزینه کم

با طراحی سایت پارسیان تبلیغ شما با کمترین هزینه یک کسب و کاری جدید راه اندازی میکنید هزینه راه اندازی یک کسب و کار به روش سنتی را به حداقل میرسانید.

عدم محدودیت مکانی

شما با طراحی سایت و ورود به دنیای اینترنت میتوانید حوزه فعالیت خود را به 190 کشور دنیا هم گسترش دهید بدون اینکه هزینه اضافی ای را بر کسب وکار خود تحمیل نمایید.

گروه پارسیان تمام تلاش خود را در راستای ارائه بهترین خدمات با نازلترین قیمت ها برای مشریان خود فراهم آورده است .

پارسیان مارکتینگ یکی از زیر مجموعه های پارسیان وب دیزاین از سایتهای پیشرو در طراحی وب سایت در ایران است .تیم طراحی سایت ما با استفاده از افراد خلاق و با ایده های نوین و بهترین تخصص ها در خدمت کسب وکار شماست.

از مزایای طراحی وب سایت گروه پارسیان:

  • طراحی سایت اختصاصی براساس نیاز مشتری
  • طراحی سایت هماهنگ با استانداردهای جهانی طراحی سایت
  • طراحی سایت بهینه شده برای موتورهای جستجو
  • امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط گروه ما
  • مشاوره و بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
  • درنظر داشتن عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت
  • قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت رقبا
  • آموزش و پشتیبانی مدیریت محتوا در زمان تحویل پروژه

 

گروه پارسیان با ارائه نمونه کارهای خود در سالهای اخیر در جهت جلب رضایتمندی مشتریان و جذب اعتبار بسیار کوشا بوده است . شما میتوانید تمامی نمونه کارهای طراحی سایت گروه پارسیان را در وب سایت وب دیزاین مشاهده نمایید.

طراحی سایت ارزان

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است