سه شنبه, 09 شهریور 1395 ساعت 11:20

بازاریابی اینترنتی با ویدئو

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

میتوانید با ساخت یک کلیپ کوتاه و جالب درباره کسب و کار خود و پخش کردن آن مانند یک ویروس در فضاهای مجازی امروزی مانند واتس آپ، وایبر و غیره خود را به مشتریان بالقوه معرفی کرده و از آنها بخواهید که با شما تماس بگیرند و یا به محل کسب و کار شما مراجعه کنند.

ویدئو امروزه یکی از ابزارهای بسیار تاثیر گذار می باشد که در گذشته تنها راه انتقال پیام های ویدئویی فقط تلویزیون بود و البته هزینه های آن بسیار گران تمام می شد، اما حالا شما به راحتی می توانید فقط کلیپ خود را بسازید و به اشکال مختلف آن را منتقل کنید.

اگر هم کلیپ شما به اندازه کافی جالب و مفید باشد، مانند یک ویروس و بدون هیچ هزینه دیگری افراد بسیاری آن را خواهند دید و به جرات میتوان گفت شاید ۱ تا ۳ سال عمر این پیام ویروسی شما در این فضای مجازی خواهد بود، پس تا اینجا با یک ترفند ساده اما قدرتمند در بازاریابی اینترنتی آشنا شدید و این ترفند برای هر نوع کسب و کاری قابل اجرا می باشد.

 توليد یک کلمه کلیدی


با بكار گيري کلمات کلیدی در عنوان ویدئو سبب مي شوید که موتورهای جستجو اطلاعات داخل ويدئو را دريافت و حس نمايند. با استفاده از كلمه كليدي رتبه ای بالا برای جستجوهای مربوطه كسب نماييد.
صفحه ویدئوی همراه با متن در ویدئو مارکتینگ
با استفاده از یک متن ساده و بهینه شده بر پايه اصول سئو در صفحه ویدئو، این قابليت به موتورهای جستجو داده مي شود تا اطلاعات ویدئویي را دريافت و درك كند.
بكار بردن کلمه کلیدی ويدئو در بازاریابی اینترنتی از طریق ویدئو
بيشتر کاربران در زمان سرچ ویدئو، کلمه کلیدی ویدئو را درعبارت جستجو بكار مي برند؛ پس مناسب تر است که این کلمه در تمام متا تگها وجود داشته باشد.
توليد بخش فيدبك، ارسال نظر
با درست كردن بخش فيد بك یا ارسال نظر براي كاربران اين قابليت را ايجاد مي نماييد كه با شما در رابطه باشند. پس بايد تمام نظرات را خوانده و به آنها پاسخ بدهيد.
شما مي توانيد در شبكه هاي اجتماعي و سايت هايي كه مربوط به اشتراگ گذاري آنلاين ويدئوهستند ويدئوي خود را در آنجا قرار دهيد تا به اين صورت كاربران بيشتري براي خود جذب نماييد.  YouTube، Vimeo و سایر سایتها به اشتراك بگذاريد چون سبب بالا رفتن ترافيك سايتتان نيز مي شويد.

 

بازاریابی اینترنتی با ویدئو

 

بكار بردن عکس Thumbnail مناسب


از فاكتورهايي كه در جذب مشتري تأثير دارد و سبب اين مي شود كه مخاطبين ويدئوي شما را زودتر نگاه كنند بكار بردن عکس Thumbnail مناسب براي ویدئو می باشد. بنابراين عکسی را از ویدئو براي نمايش انتخاب كنيد كه باعث جذب كاربر شود و با مفهوم فيلم سازگاري داشته باشد.
بكار گيري از RSS
اصولا كاربران خواستار اين هستند که یک RSS داشته باشند و اطلاعات مورد علاقه شان را در آنجا نگاه كنند. وقتي دكمه RSS در صفحه ویدئو قرار مي دهيد، به كاربران امكان اين مورد را مي دهيد كه ویدئوها را به RSS شان اضافه نمایند و بعداً آنها را مشاهده نمايند.
ارسال بیش از یک ویدئو
در بازاریابی اینترنتی به روش ویدئو، بايستي تعداد ویدئوهای شما از یکی بیشتر باشد. چون وقتي کاربراز تماشای یکی از ویدئوهای شما لذت می برد، سعي مي كند که ویدئوهای ديگر شما را نيز تماشا كند


بهینه سازی ویدئو


بهینه سازی موتور های جستجو یا سئو، دلیل دیگری است برای اشتیاق استفاده از ویدئو در کسب و کار های آنلاین و بازاریابی اینترنتی. ویدئو ها در رنکینگ سایت تأثیر بسزایی دارد و اگر به صورت صحیح مورد استفاده قرار بگیرند باعث افزایش بازدیدکنندگان می شود. این افزایش ترافیک، افزایش مشتری (نرخ تبدیل) و همچنین افزایش فروش را به دنبال دارد.
علاوه بر این ویدئو ها به بهبود رنکینگ سایت شما کمک می کنند و با استفاده از آنها شما را به صفحه 1 گوگل هدایت می کنند.

برای تحقق این امر باید به خوبی بر روی عنوان و شرح ویدئوی خود فکر کنید. به گونه ای که بهترین کلمات کلیدی مرتبط را شامل شود و فراموش نکنید که هر جا لازم است از لینک ها استفاده کنید. زیرا لینک ها نیز به بهبود رنکینگ بسیار کمک خواهد کرد.

مزایای بازاریابی ویدئویی


1. جذابیت بصری- رسانه ی مورد علاقه مردم
2. فرصت های رشد و پیشرفت - این رسانه در حال تکامل است و پتانسیل رشد و پیشرفت در آینده را دارد.
3. ترویج هویت برند
4. تعامل و دسترسی پذیری
5. هدف قراردادن مخاطبان متمرکز و مناسب
6. افزایش ترافیک هدفمند
7. از دیگر مزایای بازاریابی ویدئو می توان به هزینه پایین، تأثیر عمیق، افزایش فرصت های نمایش، تبلیغات و ساختن اعتبار اشاره کرد.

 

بازاریابی اینترنتی با ویدئو

خواندن 184006 دفعه

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است