شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 13:36

تاثیرات طراحی وب سایت پارالاکس بر سئو

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اگر بخواهیم به طور واضح در این خصوص صحبت کنیم این تکنیک برای سایت هایی با صفحات زیاد مناسب نمی باشد و از آنجایی که در سئو افزایش دادن صفحات داخلی بسیار مهم است بنابراین نمی توان گفت که استفاده از آن برای seo یک سایت مفید می باشد و دارای محدودیت های خاص خود است. بنابراین از دیدگاه طراحی، تکنیک پارالاکس می تواند بسیار زیبا و جذاب باشد ولی مهم این است که کدام موضوع برای یک طراح و شخص سفارش دهنده ی سایت اهمیت بیشتری دارد؟
سئو یا طراحی خاص قالب سایت؟
آیا سایت شما گرافیک محور است یا محتوا محور؟
هم چنین باید به موضوع و میزان مطالب صفحات نیز توجه شود و قطعا این روش مناسب برای تمام موضوعات و کسب و کارها نخواهد بود و استفاده ی ناصحیح از ان نه تنها از جذابیت و کاربردی بودن سایت می کاهد بلکه موجب می گردد که به لحاظ سئو نیز دچار افت شدید شود. بنابراین قبل از پیاده سازی پارالاکس نوع کاربری را تعیین نموده زیرا برای هر کاری استفاده از آن چندان جالب نیست هر چند که از لحاظ طراحی بسیار جذاب و خاص جلوه می نماید. می توان این تکنولوژی را یک ترفند مارکتینگ و بازاریابی برای ترغیب کاربر به بازدید از سایت دانست یعنی حتی اگر مطالب را هم نخواند ولی بازی رنگ ها و افکت های استفاده شده با چشم بیننده باعث می گردد که مدتی را در سایت شما صرف نماید. همچنین در طراحی پارالاکس به دلیل استفاده از عکس ها و تصاویر در این نوع از طراحی امکان کاهش سرعت لود صفحات وب وجود دارد. از دیدگاه کارشناسان سئو سایت تیام رایان ارتباط اگر هدف شما این است که بعدها از طریق بهینه سازی سایت خود به بازاریابی و جذب مخاطبان بپردازید بهتر است که این تکنیک را به عنوان سبک طراحی سایت خود انتخاب ننمایید.

 

 

خواندن 50885 دفعه

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است