شنبه, 18 ارديبهشت 1395 ساعت 13:41

تاثیر رنگ ها در بازاریابی اینترنتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تاثیر رنگ ها در بازاریابی اینترنتی
ما در اینجا لیستی از رنگ‌ها و احساسی که طبق روانشناسی رنگ‌ها به بیننده منتقل می‌کنند را ارائه می‌دهیم. اگر از این رنگ‌ها به طور مناسب استفاده کنید، راه خود را برای بهبود تبدیل بازدیدکننده‌های سایت به مشتریان درست پیموده‌اید.

۱- قهوه‌ای: قهوه‌ای آسودگی و آرامش را به همراه می‌آورد. این رنگ برای وب‌سایت‌هایی که با سلامتی و نشاط سروکار دارند عالی است.

2- زرد: در دنیای تجارت، گفته می‌شود رنگ زرد معرف ذهن سالم بدون نگرانی و افسردگی است. زرد مناسب‌ترین رنگ برای فروشگاه‌های آنلاینی است که محصولاتی نظیر اسباب‌بازی و لباس کودکان می‌فروشند. همچنین این رنگ نشانه‌ی هشدار است.

3- طلایی: به عنوان رنگی متالیک، نشان‌دهنده‌ی قدرت و پرستیژ است. این رنگ با رنگ‌هایی مانند سبز و بنفش که نشان‌دهنده‌ی زیبایی و شکوه است هماهنگ است.

4- مشکی: مشکی با همه‌ی رنگ‌ها هماهنگ می‌شود. این رنگ بهترین گزینه برای ایجاد کنتراست با سایر رنگ‌های استفاده شده در وب‌سایت است.

5- بنفش: بنفش شکوه و زیبایی و آراستگی را نشان می‌دهد. این رنگ برای وب‌سایت‌هایی که اجناس لوکس دارند ایده‌ال است.

6- صورتی: اگر بازار مورد نظر شما مملو از بانوان است، پس صورتی انتخاب درستی است. این رنگ القاکننده‌ی خوشی و عشق است.

7- آبی: آبی نشانه‌ی اعتماد می‌باشد و محیطی آرام را فراهم می‌کند. هر وب‌سایتی که با دستورالعمل‌ها، معامله‌های پولی آنلاین، یا هر چیز دیگری که اعتماد را می‌طلبد، سروکار دارد بهتر است از این رنگ استفاده کند.

8- سبز: سبز رنگ صلح، آرامش، و طبیعت است. بنابراین اگر وب‌سایت شما درمورد محیط زیست است یا محصولات ارگانیک می‌فروشید، سبز بهترین رنگ پس‌زمینه است.

9- قرمز: هیچ رنگی مانند قرمز توجهات را جلب نمی‌کند. به نظر می‌رسد بهترین رنگ برای CTA (تشویق کاربر به انجام کاری) باشد. هنگام طراحی این دکمه، قرمز بهترین رنگ است.

10- نارنجی: نارنجی نیز رنگ آراستگی است، اما همزمان جلب توجه نیز می‌کند. این رنگ برای شرکت‌های تکنولوژی و وب‌سایت‌هایی که با گجت‌ها سروکار دارند مناسب است.

 

خواندن 82434 دفعه

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است