یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 14:57

تور 98 ؛ معرفی وب سایت گردشگری و تور های لحظه آخری

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

تور نوروز 97 - تور نوروز 98

 

امروز می خواهیم وب سایت فوق العاده ای را برای شما معرفی و نقد بررسی کنیم.

همینطور که داشتم دیروز تو اینترنت چرخ می زدم و وب سایت های گردشگری و تور های لحظه آخری چک میکردم که تور نوروز 97 برای خودم رزرو کنم که عید پر شور نشاطی داشته باشم.

خیلی سایت های زیادی در زمینه گردشگری و تورهای لحظه آخری وجود داشتن خیلی هارو چک کردم تماس گرفتم بد نبودن ولی عالی هم نبودن ، همینطوری که می چرخیدم و سرچ می کردم تو گوگل به وب سایت تور 98 برخورد کردم که خیلی جالب بود ،

جاذبه های گردشگری تمامی کشور ها و شهر های دنیارو نوشته بود و توضیحات کامل از هزینه های هتل ، تفریحات ، غذا ها بگیر تا هزینه خرید ، پوشاک و غیره

همه اینکارها را که می کنه هیچ از طرفی هم تورهای با کیفیت بالا و هزینه مناسب هم ارائه میکنه تازه ، میاد تور های لحظه آخری هم برای مشترکین خودش ارسال میکنه.

تور استانبول نوروز 97 ، تور استانبول نوروز 98 ، تور آنتالیا نوروز ، تور دبی ، تور ارمنستان نوروز ، تور آذربایجان ، تور ایتالیا ، تور یونان ، تور تفلیس ، تور گرجستان و هرجای که شما میخواهید تشریف ببرید داره خیلی وب سایت فوق العاده ای هست.

 

سایت تور 98 یه بخش داره که تورهای لحظه آخری با دریافت شماره از شما برای شما ارسال میکنه و شما زودتر از بقیه متوجه اون تور می شوید از اونجایی هم که تور های لحظه آخری محدود هستن پس باید خیلی سریع متوجه تور لحظه آخری مورد نظرتون شودی پس این خدمات خیلی متمایز به بقیه وب سایت ها می باشد.

 

البته می تونید داخل کانال تلگرام و اینستاگرام تور 98 هم عضو شوید و از مطالب زیبا و تور های لحظه آخری این وب سایت هم استفاده کنید که حتما پیشنهاد میکنم عضو شوید.

من برای راه تر شدن کار شما دوستان لینک کانال و اینستاگرام تور 98 در زیر برای شما قرار میدم که راحت تر عضو شوید.

لینک کانال تور 98

لینک اینستاگرام تور 98

 

تورهای لحظه آخری استانبول ، تورهای لحظه آخری آنتالیا ، تورهای لحظه آخری ارمنستان ، تور های لحظه آخری اتریش ،

معرفی هتل های مختلف هر کشور

معرفی مکان های گردشگری هر کشور

 

گفتم شب عید عالی داشته باشیم و تنهایی از این سایت عالی استفاده نکنم در اختیار شما هم بزارم که شما هم از این سایت لذت ببرید.

 

 

خواندن 5277 دفعه

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است