دوشنبه, 20 مهر 1394 ساعت 14:58

فراموش نکنید که بپرسید،چرا؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فراموش نکنید که بپرسید،چرا؟

"چرا" از این جهت مهم است که شما را از شناخت محض آن چه روی می دهد،به درک روابط یک رویداد با روند سوق می دهد.

به عبارت دیگر،این همان تفاوتی است که بین آگاه بودن از چیزی و بیرون کشیدن اطلاعات موجود در ذات آن و به کارگیری آن در وضعیت های دیگر مشاهده می شود.

تا زمانی که درباره آنچه به صورت مثبت و آنچه به صورت منفی اتفاق افتاده است اطلاعات کسب نکنید،هیچگاه از موفقیت ها و شکست ها چیزی نمی آموزید.

تغییر نظر،شاهدی است بر این مدعا که شما رویکردی علمی نسبت به بازاریابی دارید و این کاری است که دانشمندان برای یافتن بهترین راه حل انجام می دهند.اگر بازاریابی به طریق عملی انجام شود،نتایج بهتری به بار می اورد.شما با بازاریابی عملی می توانید مردم بیشتری را به خرید محصولات خود،در دفعات بیشتر نسبت به زمانی که بازاریابی را با رویکرد "شهودی" انجام می دادید ، وادار کنید.

2-فروش:مهم ترین عملکرد قابل رویت بازار است.فروش را به شکل انتقال پول با ارزش آن برای دریافت کالا،خدمت یا نیروی کار می بینیم.یک بازاریاب خوب،هرآن چیزی را که شرکت قادر به تولید آن است به فروش خواهد رساند،تمامی آن را،نه فقط دو سوم آن را یا هشتاد درصد کل آن را.یک بازاریاب باید همواره به یاد داشته باشد که تنها یک مخاطب موردنظر وجود دارد که دارای اهمیت است و آن مصرف کننده است.

3-پشتیبانی مالی:کسی باید یک تولید را از زمان تکمیل تا فروش به مصرف کننده پشتیبانی کند.گاهی حتی پس از فروش نیز به صورت اعتبار تجاری این امر ادامه دارد.

خریداران عمده و توزیع کنندگان دراین بخش قرار دارند.بازاریاب ها هم در ایجاد انگیزه در بین توزیع کنندگان و هم در تصمیم گیری مشتریان در هنگام خرید نقش دارند

4-استاندارد کردن و درجه بندی:درجه بندی،طبقه بندی کیفیت یک واحد جنس یا بخشی از تولیدات است و استاندارد کردن ،طبقه بندی و کنترل تولیدات در مورد حداقل فاکتورهای تعیین شده برای یکسان سازی و طبقه بندی کیفیت یک مجموعه کالا است.

5-حمل و نقل:رساندن تولیدات از تولیدکنندگان به مصرف کنندگان

خواندن 28578 دفعه

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است