سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 12:44

محبوب ترین هشتگ ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

محبوب ترین هشتگ ها در سال 2015

دیوید شوون، از مدیران ارشد اینستاگرام هفته گذشته یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و زمانی که می خواست روی صحنه حاضر شود، در پشت سر او تصویر قلب نمایان شد.او طی سخنرانی خود توضیح داد که مردم جهان #Love را بیشتر از دیگر کلمات و عبارت ها مورد استفاده قرار داده اند و این مسئله نشان می دهد برای کاربران جهانی کیفیت زندگی ارزش و اهمیت زیادی پیدا کرده است.اعضای اینستاگرام در گروه های سنی مختلف، با مشاغل متنوع و جنسیت های متفاوت طی یک سال گذشته از این شبکه اجتماعی استفاده کردند. بیشترین عکس و ویدئو که توسط این افراد به اشتراک گذاشته شده با موضوع عشق بوده است و آنها برای آنکه محتوای خود را برچسب گذاری کنند، از عبارت #Love برای آن استفاده کرده اند.

موضوعات بسیار متنوع در هر زمینه ای طی یک سال گذشته موجب شد مردم جهان ترغیب شوند بیشترین مطالب خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام را با برچسب «عشق»یا love علامت گذاری کنند. این مسئله برای کارشناسان، مراکز بازاریابی و مدیران شبکه های اجتماعی اهمیت زیادی داشت تا مشخص شود سمت و سوی تفکرات مردم در دنیای مجازی به چه صورت است. به هر حال مشخص شد «عشق» مهمترین چیزی است که کاربران جهان در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال می کنند.

                                                                      هشتگ در شبکه های اجتماعی و محبوب ترین هشتگ ها


پس از این مورد دیگر عبارت ها شامل #ForeverOnHoliday، #SquadGoals و #EatClean در رتبه های بعدی بیشترین محبوبیت را داشتند و البته هشتگ های #InstaGood و پس از آن هم #Beautiful، #Cute، #TBT و #Happy، 10 عبارت محبوب سال 2015 میلادی برای برچسب گذاری مطالب اینستاگرام را تشکیل دادند.

love#
بیش از 696 میلیون نفر از کاربران اینستاگرام از این هشتگ استفاده کرده اند.
#instagood
این هشتگ در حدود 314 میلیون پست دیده شده است.
#me
بیش از 297 میلیون پست هشتگ #من را دارند.
#cute
این هشتگ در بیش از 258 میلیون پست دیده شده است!
#photooftheday
مناسب برای بهترین عکس هایتان ... 237 میلیون پست و این تعداد هر روز بیشتر می شود!
#tbt
این یک هشتگ محبوب برای کسانی است که بازاریابی را در اینستاگرام یاد می گیرند.
این هشتگ که به " Throwback Thursday" نیز معروف است مردم را تشویق می کند عکس هایی از گذشته شان ارسال کنند. این هشتگ در بیش از 272 میلیون پست دیده شده است.
آزمایش کنید و ببینید چه چیزی بیشترین تاثیر را روی فالوئرهایتان می گذارد. علاوه بر آن از Websta برای یافتن سایر هشتگ های محبوب استفاده کنید. این ابزار به شما اجازه می دهد جستجو را با هشتگ و نام کاربری انجام دهید تا کسانی که را علایق مشترکی با شما دارند، پیدا کنید

اینستاگرام به مناسبت انتخاب «عشق» برای سومین سال متوالی به عنوان محبوب ترین برچسب، هشتگ #InteractiveGrams را برای کاربران خود راه اندازی کرد تا با نوشتن آن بتوانند یک تصویر متحرک کوتاه با علامت قلب را در اختیار بگیرند و اگر کاربران دو بار روی آن کلیک کنند، تصویر مربوطه به صورت مستقیم روی صفحه آنها منتشر شود.

خواندن 102551 دفعه

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است