یکشنبه, 24 آبان 1394 ساعت 15:20

چرا CRO در بازاریابی اینترنتی اهمیت دارد؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فصل دوم  چرا CRO در بازاریابی اینترنتی اهمیت دارد؟

در ادامه بحث بازاریابی اینترنتی با بهینه سازی نرخ تبدیل  در فصل اول تعاریف CRO بررسی کردیم و در مقاله این جلسه در مورد اهمیت بهینه سازی نرخ تبدیل در بازاریابی اینترنتی  صحبت خواهیم کرد

یاد آور می شویم برای نمایش مطلب بصورت کامل باید در سایت ورود/لاگین کنیدEmbarassed (عضویت رایگان است برای عضویت در وب سایت تخصصی بهینه سازی سایت اینجا کلیک کنید)

 

ساختن پرونده برای CRO

در مقدمه، به صورت مختصر با اهمیت CRO آشنا شدید، اما این فصل وارد جزییات بیشتری خواهد شد و همه ی جزییات مربوط به همه ی راه های بهینه سازی که باعث تقویت وبسایت شما می شود را خواهد داشت.

اغلب اوقات بزرگ ترین چالش های بازاریابی اینترنتی با خود سایت کمتر سر و کار دارند، و کارهایی که باید انجام شود در رابطه با عدم حمایت و سازماندهی است. به همین علت، ممکن است خودتان را در موقعیتی بیابید که نتوانید فورا با موضوعی که آن را بزرگترین مسئله ی بازاریابی اینترنتی می دانید مواجه شوید؛ بدون اینکه در ابتدا پرونده ای برای CRO ساخته باشید.

 

اهمیت بهینه سازی نرخ تبدیل در بازاریابی اینترنتی

توصیه ی ما برای آن‌هایی که در این موقعیت هستند این است که از ابتدا شروع کنند، سپس سعی کنند چند موردبررسی انجام دهند. یا اینکه بازخورد هایی را که به ابهام‌های موجود در کنون تبدیل شما اشاره دارد، جمع آوری کنند. اگر شما مسئول به‌روزرسانی سایت هستید، می‌توانید آزمون‌های مقیاس کوچک انجام دهید تا به وسیله ی آن بهینه سازی المان هایی را که علاوه بر مهم بودن، قابلیت مدیریت آسان تری داشته و نیاز به توجه کمتری دارند را انجام دهید. بر روی تقویت این شاخص ها در طی بررسی ها و آزمایش یک آزمون CRO ی کوچک کار کنید تا در نهایت بتوانید مقدار CRO را به دست آورده و سازمان خود را راه بی اندازید.

علاوه بر این عملیات های بهینه سازی نا آشکار با انجام یک یا چند مورد از موارد زیر، عملیات خود را قابل قبول تر کنید.

دو فصل اول این راهنما را قسمت کنید.

بررسی ها را انجام داده و مشکلاتی را که CRO می تواند آن‌ها را حل کند را شناسایی کنید.

آزمون‌های کاربری که از افراد تجربه کننده ی یک موضوع گرفته می شود را ثبت کنید.

شفاف سازی کنید که فقط چند آزمون برای این کار کافی نیستند و اینکه بهره‌های حقیقی از طریق یک استراتژی ماهرانه و با دقت حاصل می شود.

وقتی که مقداری داده ی متقاعد کننده پیدا کردید؛ به ویژه داده در مورد فرصت های از دست رفته برای تبدیل از ترافیکی که در حال حاضر شما برای آن پول می پردازید، شما به خوبی قادر خواهید بود در مورد پرونده ی خود به بحث و بررسی بپردازید.

 

حالا 11 دلیل در مورد اینکه چرا بهینه سازی نرخ تبدیل سایت در بازاریابی اینترنتی اهمیت دارد...

 

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو شوید و لاگین کنید (عضویت در این سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه خواهد بود )

برای عضویت در وب سایت تخصصی بهینه سازی سایت اینجا کلیک کنید

خواندن 22127 دفعه

موارد مرتبط

بازگشت به بالا

بازاریابی اینترنتی

گروه طراحی وب پارسیان پیش از این در زمینه طراحی وب سایت با وب سایت های پارسیان تبلیغ و پارسیان وب دیزاین حضور دارد.

این گروه با وب سایت MRSZ.IR در زمینه بهینه سازی سایت بصورت تخصصی کار میکند

و اینک در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال بصورت آموزشی و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره  بازاریابی اینترنتی قدم گذاشته است

Search